Survivor Poyraz Diskalifiye mi Oluyor?

Survivor poyaraz diskalifiye mi oluyor? Survivor 2021 yeni sezonuyla TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladı. Geçen yılın performansını sergileyemeyen yarışma bu yıl çok daha düşük reytinglerle izleyiciyle buluşuyor. Son günlerde ise yarışmanın favori adaylarından gösterilen Poyraz hakkında bazı dedikodular ortaya atıldı. Bu dedikodular sonrasında Survivor Poyraz diskalifiye mi oluyor? Soruları sorulmaya başlandı. Bazı takipçiler Poyraz’ın sosyal medya hesabından eskiye yönelik hakaret paylaşımlarını ortaya çıkardı. Bilindiği üzere daha önce Masterchef programında Uğur isimli yarışmacı, geçmişte hakaret içerikli paylaşımlar yaptığından dolayı Masterchef yarışmasından diskalifiye edilmişti. Durum böyle olunca takipçiler acaba Survivor Poyraz da tıpkı Masterchef Uğur gibi yarışmadan elenecek mi? sorularını sormaya başladı.

survivor poyraz diskalifiye
survivor poyraz diskalifiye

Acun Ilıcalı Poyraz için Ne Karar Verecek?

Survivor Poyraz tarafından geçmişte paylaşılan hakaret içerikli yorumlar medyada adeta bomba etkisi yarattı. Bilindiği üzere Poyraz isimli yarışmacı Survivor ‘da en çok desteklenen ve SMS sıralamasında art arda birinci olarak çıkan başarılı bir yarışmacı görüntüsü sergiliyor. Ayrıca oyunlarda da diğer yarışmacılara bir hayli ter döktürerek, takımına fazlasıyla sayı kazandırıyor. Aynı zamanda yakışıklı ve efendi duruşuyla da şimdiden birçok genç kızın ve izleyicinin dikkatlerini üzerine çekmiş durumda. Sosyal medyada favori olarak gösterilen, birçok takipçinin yorumlarında belirttiği Survivor yarışmacısı Poyraz, geçmişte yaptığı hakaret içerikli yorumları sebebiyle Acun Ilıcalı tarafından diskalifiye edilecek mi? Tüm gözler artık Acun Ilıcalı ’ya çevrilmiş durumda.

Survivor Poyraz Duygu’yla Vedalaşmadı!

Survivor 2021 gönüllüler takımı içerisinde yer alan Poyraz uzun bir süredir Survivor için hazırlık yapıyordu. Birçok elemeye katılan ve sonunda 2021 Survivor yarışmasına katılacağı kesinleşen Yiğit Poyraz şu anda yarışmanın en gözde isimlerinden biri. Son zamanlarda Survivor Duygu ile yaptığı tartışmalarla göz önüne çıksa da oyunlardaki başarısı oldukça fazla. Duygu’nun elenmesinin ardından, Poyraz’ın duygu giderken ona sarılmamak için yer değiştirmesi izleyenler tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Kimileri doğru bir davranış yaptığını dile getirse de çoğunluk olarak yaptığı hareketin çok yanlış olduğu yorumları yazıldı. Survivor Poyraz çok iyi başladığı Survivor yarışması içerisinde nasıl bir yol izleyecek? İlerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz.

Elon Musk SpaceX Roketi Patladı yazımızıda okuyabilirsiniz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir