Hande Erçel ve Kerem Bürsin Sevgili mi?

Kerem Bürsin ve Hande Erçel aşk, sorusu son zamanlarda özellikle iki oyuncunun takipçileri tarafından oldukça merak konusu haline gelmiş durumda. Magazin haberlerinde sıklıkla isimlerini duyduğumuz Hande Erçel ve Kerem Bürsin son olarak “Sen Çal Kapımı” isimli dizide iki sevgiliyi canlandırıyorlar. Dizinin reytinglerinin tutması ve ikilinin yıldızlarının uyuşması, hayranları tarafından ilgiyle izleniyor ve acaba Hande Erçel ve Kerem Bürsin gerçek hayatta da sevgili mi? Sorularının cevaplarını merak ediliyor. Kerem Bürsin geçenlerde dışarıya çıktığı sıralarda gazetecilerin merceğine yakalanarak, özel hayatıyla alakalı soruların ekseninde kaldı. Bu soruların cevabına ‘Kalbim boş değil’ yanıtını veren Kerem Bürsin’in, acaba kalbinin sahibi Hande Erçel mi? Sorusunu tekrar gündeme taşıdı.

kerem bürsin aşk
kerem bürsin aşk

Hande Erçel ve Kerem Bürsin El Ele

Hande Erçel ve Kerem Bürsin el ele yakalandı! Set çıkışı magazincilerin kameralarına takılan ünlü ikili, el ele görüntülenince ne yapacağını şaşırdı. Gazetecilerin sorduğu sorulara kaçamak cevap veren Hande Erçel ve Kerem Bürsin iddialara hiçbir cevap vermeden gülümseyerek uzaklaştı.
Ünlü çiftin arasındaki ilişkiyi çözmek için mikrofon uzatıldığında “aşk yok” yanıtını veren Hande Erçel ve Kerem Bürsin yine de kimseyi inandırmayı başaramıyor. Aralarında duygusal bir çekim olduğunu hissettiren ikili sürekli sosyal medyadan birbirlerine iltifat dolu sözler yazarak, birlikte birçok fotoğraf paylaşmaya devam ediyorlar. Her fırsatta birlikte zaman geçirdiklerini öğrendiğimiz ikilinin, çok iyi anlaştığı ve enerjilerinin çok iyi tuttuğu yönlerinde de bilgiler var.

Sen çal kapımı dizisinde de oldukça yakın sahneleri olan ünlü çiftin, bu yakınlaşmalarının ardından aralarında aşk kıvılcımları olmaya başladı haberleri gündeme bomba gibi oturdu. Her ne kadar ünlü çiftten hala aşk itirafı gelmemiş olsa da hayranları halen bu konunun üzerine gitmeye ve kanıtlar aramaya devam ediyorlar. Magazincilerin de çember altına aldığı bu konu ilerleyen günlerde ortaya çıkacak gibi duruyor.
Son olarak, Kerem Bürsin Serenay Sarıkaya ile olan ilişkisiyle gündemden hiç düşmemişti ve Hande Erçel de yenilerde ayrıldığı Murat Dalkılıç ile birlikteydi. Serenay Sarıkaya Cem Yılmaz ile yeni bir ilişkiye yelken açmış sonrasında yine ayrılıkla sonuçlanmıştı. Ancak Murat Dalkılıç’ın halen Hande Erçel’e karşı hisleri bitmemiş olduğu ileri sürülürken hayatında da kimsenin olmadığı biliniyor.

Korona virüs ile ilgili yazmızıda okuyabilirsiniz;

Yerli Aşı Koronavirüsün Karşısına Dublör Virüs Çıkarılıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir