Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Şok İddia

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç Aynı Eve mi Taşınıyor? Son dakika magazin haberi kapsamında Demet Özdemir Oğuzhan Koç’un evine mi taşınıyor? Sorusu gündeme bomba gibi düştü. TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide başrol oynayan Demet Özdemir, Oğuzhan Koç ile bir ilişkiye yelken açmıştı. Fakat öncesinde ikili aşk iddialarını yalanlayarak, aralarında arkadaşlık dışında aşk olmadığını dile getirmişlerdi. Çok geçmeden ikilinin baş başa çekilen fotoğrafları medyaya sızdı ve kısa sürede ikilinin aşk yaşadığı ortaya çıktı.
Oğuzhan Koç bilindiği üzere Demet Özdemir’in çok yakın bir arkadaşı olan Yağmur Tanrısevsin ile beraberdi. Birbirlerine çok yakışan Oğuzhan ve Yağmur çiftinin 4 yıllık ilişkisi sonrası evleneceği konuşulurken, ikili ani bir hamle ile ayrılma kararı almıştı. Ünlü çiftin neden ayrıldığı soruları hala merak konusuyken, Oğuzhan Koç o sırada Demet Özdemir ile bir restoran çıkışı görüntülenmişti. Ancak ikili sadece arkadaş olduklarını böyle bir konunun söz konusu olmadığını söyleyerek iddiaları yalanlamıştı.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç
Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

Aynı Evde mi Yaşayacaklar?

2021 yılının ilk başlarında Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çiftinin baş başa tatil yaptıkları magazinciler tarafından ortaya çıkarılmıştı. Bu haberin ardından Demet Özdemir aşkını itiraf etmek zorunda kalmış, “Yeni yılın bomba aşk haberi dersiniz artık.” Diye cevap vermişti. Bu itirafın ardından Oğuzhan Koç da “Demet ile güzel bir sürecin başlangıcındayız.” Diyerek aşklarını kesin olarak duyurmuştu.
Bütün bunların ardından ikili mutlu aşk pozlarını yansıtan selfie fotoğraflarını gizlemeden sosyal medyadan yayınlamaya başladılar. Son ortaya çıkan gelişmelere göre ise ikilinin Oğuzhan Koç’un yaşadığı evde yaşamaya başlayacakları haberleri konuşulmaya başladı. Fakat çok geçmeden Demet Özdemir bu iddiaları yalanlayarak, Oğuzhan Koç ile aynı evde mi yaşayacaksınız? Sorularına “Yok öyle bir şey” cevabını verdi ve yeni aldığı evine taşınma aşamasında olduğunu belirtti.
Demet Özdemir’in adı en son Can Yaman ile anılmıştı. İkili Erkenci Kuş dizisinde birbirine aşık çifti canlandırıyordu. Demet Özdemir aralarındaki aşk dedikodularına sessiz kalırken, Can Yaman “Demet ile 20. Bölümde sevgili olduk” cevabını vererek aralarındaki aşk dedikodularına kesinlik ve netlik kazandırmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir